Video: Joh Makini – I See Me (Najiona Mimi)

Kama ulikuwa unaisubiria kwa hamu sasa imetoka official imetoka leo, I see me ‘Najiona mimi’ video ya audio kutoka kwa rapper wa kundi la Weusi, Rapper Joh Makini.
Kuwa wa kwanza kuitizama hapa.


Follow us on
Facebook: http://facebook.com/tubongetz
 Twitter: http://twitter.com/tubongetz
   Instagram: http://instagram.com/tubongetz

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s